CZŁONEK
POLSKIEGO
STOWARZYSZENIA
PROJEKTANTÓW
WNĘTRZ

O FIRMIE

CHATA ID to profesjonalne i kompleksowe studio projektowe w Warszawie, które zajmuje się aranżacją wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Jeżeli poszukujesz dobrego dekoratora oraz projektanta wnętrz, skontaktuj się z nami, a stworzymy przestrzeń zgodną z Twoimi wymaganiami i upodobaniami. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Efekty współpracy z CHATA ID:

  • piękno – spójny wystrój wnętrza, pomieszczenia współgrające ze sobą i z otoczeniem,

  • funkcjonalność – projekt mieszkania lub innego wnętrza jest zgodny z osobowością i trybem życia domowników,

  • ponadczasowość – wnętrze jest piękne i funkcjonalne niezależnie od mody, nasze projekty restauracji, domów i mieszkań, a także innych przestrzeni wyróżniają nietuzinkowe aranżacje.

Zakres pracy naszego studia projektowego w Warszawie obejmuje:

  • projekt koncepcyjny, czyli wizualizacje 3D,

  • projekt wykonawczy ze szczegółową specyfikacją i kosztorysem,

  • logistykę, zakupy i obsługę inwestycji, czyli projektowanie wnętrz „POD KLUCZ”,

  • 24-miesięczna rękojmię na usługę remontową i stolarską,

  • home staging – przygotowanie nieruchomości do zyskownej sprzedaży.

Ewa Karoń, główna projektantka wnętrz i właścicielka CHATA ID w Warszawie dba o to, by projekt zawsze wyrażał tożsamość domowników. Niezależnie od tego, czy studio zajmuje się projektowaniem wnętrza łazienki, restauracji, czy innego pomieszczenia, efekt musi odzwierciedlać wymagania funkcjonalne i stylistyczne Klienta.

Nasi projektnaci i dekoratorzy wnętrz stoją na straży TERMINOWOŚCI i RZETELNOŚCI oraz NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW realizacji POD KLUCZ.

„(…) dobry projekt wnętrza to nie popis oryginalności i pomysłów, ale umiejętny i harmonijny dobór elementów w stylu najbliższym Klientowi, który składa się na funkcjonalność, piękno i spójną przestrzeń życiową”.

„(…) w zawodzie projektanta wnętrz ważna jest umiejętność słuchania i przygotowania projektu nie dla siebie, a dla Klienta”.

Ewa Karoń

studio projektowe CHATA ID

Warszawa

Wnętrza prywatne


Chata ID  /  O FIRMIE